Nowość w Naszym Gabinecie – endermologie®

Endermologia jest zabiegiem, który pomaga wymodelować sylwetkę , zredukować tkankę tłuszczową i cellulit oraz ujędrnić skórę, a efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.

W gabinecie medycyny estetycznej Doktor Ewa do zabiegu wykorzystywane jest urządzenie najnowszej generacji Cellu M6 Alliance Medical LPG.

Zabiegi wykonywane urządzeniem Alliance mają działanie przeciwstarzeniowe oraz modelujące sylwetkę. Mogą być stosowane samodzielnie bądź w połączeniu z zabiegami lipolizy chemicznej, przed i po liposukcji chirurgicznej oraz w połączeniu z innymi procedurami medycyny estetycznej dla zwiększenia efektów końcowych terapii. 

 

Skóra jest największym narządem. U dorosłego człowieka zajmuje około 1,5 do 2 m2. Jej forma jest odbiciem naszych genów, stylu życia , wieku, sposobu odżywiania się, choroby i stresów, wahania wagi. Niestety ma skłonność do utraty elastyczności (wiotczenia). Alliance odpowiada na potrzeby skóry. Efektem zabiegów na ciało jest: wyszczuplenie , wygładzenie , ujędrnienie oraz modelowanie sylwetki.

Oprócz zabiegów na ciało proponujemy bogaty wybór programów na twarz.

Celem zabiegów na twarz jest: rozświetlenie , wypełnienie , ujędrnienie i zagęszczenie skóry.

Cennik

Seria 10 zabiegów na ciało : 1990 zł

Pojedynczy zabieg na ciało : 250 zł

Seria 10 zabiegów na twarz : 1300 – 1990 zł

Pojedynczy zabieg na twarz : 140 – 250 zł

 

Serdecznie zapraszamy na zabiegi!