Laser CO2RE

LASER CO2RE – NR 1 WŚRÓD LASERÓW FRAKCYJNYCH CO2!

Elastyczny system oferujący zabiegi frakcyjne, dermabrazję laserową, usuwanie zmian skórnych

CO2RE to frakcyjny laser CO2 o unikalnym efekcie tkankowym. Umożliwia płytkie odparowanie naskórka i równoczesne remodelowanie kolagenu w głębszych warstwach skóry.
Efekty zabiegu widoczne są w krótkim czasie po jego wykonaniu i poprawiają się przez kolejne miesiące. W porównaniu z innymi frakcyjnymi zabiegami laserowymi jeden okres rekonwalescencji pacjenta obejmuje dwa zabiegi wywołujące dwa różne efekty tkankowe: płytki złuszczający naskórek i głęboki ujędrniający skórę.
Zabieg jest całkowicie bezpieczny, wykonujemy go w znieczuleniu miejscowym.

Wskazania do zabiegu:

– Wiotka skóra, „chomiczki”
– Skóra pomarszczona
– Blizny potrądzikowe
– Fotostarzenie
– Skóra poszarzała, nieregularna, rozszerzone pory
– Przebarwienia
– Rozstępy
– Brodawki, włókniaki

Laser frakcyjny COzRE to Royce Royce wśród urządzeń tego typu. CO2RE zupełnie zmienił sposób myślenia o zabiegach . Technologia DLPG TM wykorzystana w laserze COzRE TM posiada zalety niedostępne w laserach CO2 wykorzystujących klasyczne skanery laserowe. DLPG TM potrafi w trakcie skanowania zmieniać energię impulsu i czas naświetlania, w koordynacji z efektem klinicznym wymaganym dla danego punktu w naświetlanym obszarze. Czas naświetlania tkanki i głębokość uszkodzenia zmienia się w trakcie skanowania w sposób ciągły, setki razy na sekundę, pozwala to uzyskać optymalny efekt końcowy względem danego obszaru zabiegowego.