Pilingi

Peeling medyczny, inaczej zwany dermopeelingiem jest aktualnie jednym z najbardziej popularnych zabiegów w gabinetach medycyny estetycznej. Jest polecany osobom w każdym wieku. Wygładza skórę i ściąga pory, pomaga utrzymać gładką i promienną cerę, po trzydziestce poprawia koloryt skóry oraz odmładza skórę u osób dojrzałych.

Peeling  polega na kontrolowanej korekcji  defektów kosmetycznych czy chorobowych w obrębie naskórka i skóry właściwej, takich jak blizny, zmiany trądzikowe, zmarszczki, jak również przebarwienia i zaburzenia pigmentacji. Działanie peelingów jest małoinwazyjne i wielokierunkowe.  To skuteczna metoda lecznicza stosowana pojedynczo lub jako uzupełnienie innych terapii.

Naskórek składa się z kilku warstw ułożonych jedna na drugiej. Rozprowadzone na skórze, odpowiednie mieszaniny kwasów o różnych stężeniach, umożliwiają usunięcie warstw naskórka na różnej głębokości. W efekcie – naskórek zaczyna się szybko odbudowywać, przy czym odnawiające się warstwy są gładsze i jaśniejsze. Peeling poprawia strukturę skóry, jej elastyczność i nawilżenie.

KIEDY STOSUJEMY:

PRZECIWWSKAZANIA: