Doktor Ewa

 

 

Ewa Trzepizur jest certyfikowanym lekarzem medycyny estetycznej.

Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.

Odbyła wiele praktyk z zakresu medycyny estetycznej za granicą, m.in.:

Na bieżąco szkoli się w uznanych ośrodkach szkoleniowych w kraju pod okiem wybitnych specjalistów. Kilka razy w roku uczestniczy w najważniejszych kongresach dotyczących medycyny estetycznej, zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Od kilku lat zdobywa wiedzę od najlepszych specjalistów z medycyny estetycznej podczas międzynarodowych spotkań organizowanych przez Allergan Medical Institute .

Skupia się również na najnowszych osiągnięciach medycznych. Regularnie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach BioBridge, gdzie prezentowane są wiarygodne doniesienia i wyniki badań klinicznych dotyczące zastosowania metod biostymulacyjnych w medycynie, w tym przede wszystkim osocza bogatopłytkowego. Warto zaznaczyć, że w 2018 roku konferencja BioBridge zorganizowana została w Polsce.

Ewa Trzepizur jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Śląskiej Akademii Medycznej. Po studiach pracowała na Oddziale Neurologii w Szpitalu Ogólnym w Bielsku-Białej na stanowisku młodszego asystenta.

Przez 6 lat wykonywała zabiegi medycyny estetycznej w prywatnej klinice chirurgii plastycznej doktora Janusza Sirka, który jest i będzie dla niej autorytetem jako chirurg plastyczny i lekarz zajmujący się estetyką.

Tytuł certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej Ewa Trzepizur uzyskała po ukończeniu studiów w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej dr Andrzeja Ignaciuka. Z ww. szkołą współpracowała w późniejszych latach jako doświadczony lekarz szkolący innych lekarzy w pracy na laserach medycznych.