Czoło i skronie

Zmarszczki na czole są jedną z najczęstszych przyczyn, dla których panowie trafiają do gabinetów medycyny estetycznej. Ale nie lubią ich również panie.
Pionowe kreski pomiędzy brwiami nadają twarzy bardziej surowy i poważny charakter. Są też dowodem na to, że pacjent regularnie, najczęściej nieświadomie marszczy brwi. Zabiegi z użyciem TOKSYNY BOTULINOWEJ dają w takich sytuacjach spektakularne rezultaty. Podobnie działa ten preparat w przypadku zmarszczek poziomych na czole, ale tutaj idealne, naturalne efekty całkowicie gładkiego czoła udaje się uzyskać u młodszych osób. Z wiekiem pojawiają się coraz wyraźniej objawy związane z zanikiem tkanki tłuszczowej okolicy czoła oraz wiotczeniem skóry. Skutkuje to obniżaniem się brwi. Mamy wrażenie, że oczy jakby robią się mniejsze, że coraz bardziej ciążą powieki górne.

Poprzez odbudowę ubytków tkanki tłuszczowej KWASEM HIALURONOWYM czoła oraz skroni zmniejszamy zmarszczki na czole , unosimy brwi, a w przypadku skroni także ma to wpływ na efekt liftingu tkanek twarzy.