Starzejąca się skóra szyi i dekoltu

Najczęstsze zabiegi w gabinecie Doktor Ewa dotyczą twarzy. Jednakże równie istotne jest zadbanie o młody wygląd szyi i dekoltu.
Skóra szyi i dekoltu jest bardziej cienka i wrażliwa niż skóra twarzy, a przez to starzeje się szybciej. W tych okolicach najbardziej procentuje regularna praca i zabiegi wykonywane w serii. Przede wszystkim skupiamy się na poprawie jędrności, gęstości skóry i jej nawilżeniu.
Częstym problemem są pogłębiające się zmarszczki na szyi oraz linie na dekolcie związane z ugniataniem dekoltu podczas spania.
W okolicach szyi i dekoltu walczymy również z procesem fotostarzenia. Często pamiętamy o nałożeniu kremu z filtrem na twarz, ale niestety chętnie wystawiamy dekolt na działanie silnego słońca, co skutkuje powstaniem przebarwień i poszerzonych naczynek.

Proponowane zabiegi:

Istotna jest konsultacja i badanie lekarskie przed wyborem sposobu leczenia. Pozwala to na dobranie optymalnej terapii, ale także poszerza wiedzę pacjenta na temat tego, jak kompleksowo podejść do dbania o skórę szyi i dekoltu.