Starzejąca się skóra wokół oczu

Skóra wokół oczu jest wyjątkowo cienka i delikatna, dlatego właśnie tam najszybciej pojawiają się zmiany będące wynikiem starzenia. Poza tym jest codziennie intensywnie zaginana w związku z pracą mięśni mimicznych. Na powiekach niestety najszybciej widać efekty zmian hormonalnych , jakie zachodzą z wiekiem. Aby spowolnić te procesy warto odpowiednio wcześnie wprowadzić dobrze dobrane zabiegi medyczne. W tej okolicy procentuje regularne i systematyczne wykonywanie zabiegów.
Proponujemy UJĘDRNIANIE I NAWILŻANIE skóry preparatami dobranymi specjalnie do okolicy oczu. Tutaj sprawdzają się też PILINGI, DERMAPEN oraz LASER FRAKCYJNY, a w przypadku przebarwień i naczynek SYSTEM EMAX.
Oczy pokazują nasze emocje. Przy szczerym uśmiechu uwidaczniają się zmarszczki mimiczne, które są wyrazem radości . Dzięki umiejętnemu podaniu TOKSYNY BOTULINOWEJ zachowujemy zdolność wyrażania emocji oczami, ale uzyskujemy również wrażenie bardziej otwartych, większych oczu, a także zapobiegamy utrwalaniu się zmarszczek mimicznych.
Przy problemie tzw. dołów pod oczami , gdzie mamy wrażenie oczu zmęczonych i zapadniętych , rozwiązaniem jest uzupełnienie zaników tkanki tłuszczowej pod oczami KWASEM HIALURONOWYM.
Bardzo często umiejętna praca i odmłodzenie okolicy skroni, czoła oraz policzków pozytywnie wpływa na same oczy i powoduje, że częściej uśmiechamy się z satysfakcją do samych siebie.
Jeżeli oczekujemy wyraźnych i trwałych rezultatów podstawą jest konsultacja i opieka lekarza medycyny estetycznej oraz stworzenie indywidualnego planu leczenia dla każdego pacjenta.