Skip to content
Juve

Look®

PRZEWAGA DZIĘKI TECHNOLOGII
JEDYNY NA ŚWIECIE KWAS POLI D,L MLEKOWY DO ZASTOSOWANIA W OKOLICY OKA, MEZOTERAPII TWARZY, SZYI I DEKOLTU.

Juvelook to wypełniacz hybrydowy, łączący w sobie zarówno korzyści natychmiastowego efektu wypełnienia, wynikające z użycia kwasu hialuronowego HA, jak i długotrwałą stymulację produkcji kolagenu, dzięki wykorzystaniu kwasu polimlekowego PDLLA (Poly D,L – lactide)

Dzięki opatentowanej technologii wytwarzania, patent: nr 10-1481441, nr 10-1725279 został stworzony preparat o wyjątkowych właściwościach: długotrwałej skuteczności i podwyższonemu profilowi bezpieczeństwa.

Co czyni preparat Juvelook wyjątkowym?

  • jedyny na świecie kwas polimlekowy do zastosowania w okolicy oka,  mezoterapii twarzy, szyi i dekoltu
  • jego zdolność do najsilniejszej stymulacji produkcji kolagenu oraz przywracania młodzieńczego wyglądu w sposób stopniowy i naturalny.
  • brak konieczności masowania miejsc pozabiegowych z uwagi na okrągły kształt cząsteczek kwasy PDLLA i połączenie jej z nieusieciowanym kwasem hialuronowym.
  • trwałość zabiegu utrzymuje się ponad 24 miesiące od ostatniego zabiegu . Efekt można  podtrzymać wykonując 1 zabieg przypominający  po 24 miesiącach 
Wskazania:

 

  • okolice oczu: dolna powieka, kurze łapki, dolina łez
  • czoło
  • mezoterapia skóry: twarzy, szyi i dekoltu
 
Efekty terapii:
 
Efekty terapii widoczne są natychmiast po podaniu. Uzyskujemy efekt wypełnienia dzięki obecności kwasu hialuronowego. Po ok 2 tygodniach następuje produkcja kolagenu zapoczątkowana przez obecność mikrocząsteczek kwasu mlekowego PDLLA. Efekty terapii utrzymują się ponad dwa lata od ostatniego zabiegu. Rekomendowana ilość zabiegów  to 2 lub 3 w zależności od mankamentu skórnego w odstępach 6-8 tygodniowych. Po dwóch latach rekomendujemy wykonać 1 zabieg przypominający.
 
Metody iniekcji:
 
Podaje się go cienką kaniulą 27 g w okolice dolnej powieki lub też cienkimi igłami np. 31 G wykonując iniekcje  w dolną część skóry właściwej na głębokość ok 1,7 mm.
 
 
Dlaczego Juvelook można stosować pod oczy oraz metodą mezoterapii ?
 
Produkt został zaprojektowany jako  wypełniacz działający w czasie o stężeniu 42,5 mg kwasu PDLLA ora 7,5 mg nieusieciowanego kwasy hialuronowego. Poprzez dostosowanie ilości roztworu, oraz wielkości cząsteczek od 10 do 40 mikrometrów i połączenie ich z nieusieciowanym kwasem hialuronowym  otrzymano hybrydę dostosowaną do aplikacji metodą mezoterapii na twarz, szyję,  dekolt  oraz okolicę oka.