Skip to content
terapie

anti-anging

Co oznacza świadomy Anti-Aging?

Zadaniem medycyny przeciwstarzeniowej jest pobudzenie naturalnych zdolności skóry do przebudowy, utrzymanie tych procesów na stałym poziomie i bieżące uzupełnianie braków, które już się dokonały.

Badania pokazują, że już nawet od 20 roku życia w skórze spowalnia się proces produkcji kwasu hialuronowego. Pierwsze oznaki starzenia się skóry niekoniecznie są widoczne na zewnątrz albo przyjmują formę zmarszczek. Tendencja do suchości skóry, utrata jej blasku, drobne przebarwienia, wrażenie coraz większych cieni pod oczami – to mogą być pierwsze oznaki, że „machina ruszyła”. Nie należy oczywiście od razu wpadać w panikę, bo jest to proces bardzo powolny, jeśli nie towarzyszą mu czynniki zewnętrzne takie jak nadmierna ekspozycja na słońce czy palenie papierosów. Również życie w ciągłym napięciu, stresie, poddawanie się negatywnym emocjom przyspieszają procesy starzenia się skóry, a także utrudniają osiągnięcie optymalnych efektów zabiegów.

Świadomy, prozdrowotny styl życia, odpowiednia suplementacja i oczywiście opieka lekarza medycyny estetycznej to połączenie, które gwarantuje utrzymanie młodości naszej skóry.

Na czym polegają terapie przeciwstarzeniowe w naszym gabinecie ?

Nasz gabinet to miejsce, w którym bardzo zwracamy uwagę na edukację pacjentów i w trakcie konsultacji bardzo dokładnie objaśniamy, na jakie rezultaty możemy liczyć po konkretnych zabiegach.

Na pewno do zabiegów, które pozwalają skórze świadomie i naturalnie zachowywać elastyczność i gładkość struktury należą :

  • Konsultacja dotycząca lifestylu i wyeliminowanie niewłaściwych nawyków

  • Zabiegi nawilżające np. mezoterapia

  • Biostymulatory tkanek, czyli rozwiązania iniekcyjne, mające na celu stymulować nasze tkanki do samodzielnej pracy i tym samym przedłużać ich naturalny proces.

  • Laser eMax umożliwia głęboką stymulację skóry, przy jednoczesnym jej fotoodmładzaniu. Fotoodmładzanie ma na celu rozświetlenie skóry, wyrównanie jej kolorytu i pozbycie się drobnych, czasem niewidocznych jeszcze gołym okiem, przebarwień. Połączenie w jednym zabiegu kilku metod hi-tech intensyfikuje działanie i przynosi szybkie i trwałe efekty.

  • Wampirzy liUing, czyli osocze bogatopłytkowe, to również odpowiednia metoda anV-aging dla osób, które oczekują wysoce skoncentrowanej stymulacji i regeneracji. Wykorzystywane jest również w leczeniu blizn potrądzikowych, które mogą powodować, że skóra wygląda starzej.

Efekty terapii Anti – Aging

Najważniejszym efektem anV-aging jest utrzymanie skóry w młodej, zdrowej kondycji. Bez względu na wiek Pacjenta, dbamy o to, aby skóra odzyskała młodzieńczy blask i nawilżenie. Jeśli mamy do czynienia z pierwszymi oznakami starzenia, pracujemy nad ich cofnięciem, a następnie utrzymaniem tego efektu jak najdłużej. Efekty naszych zabiegów są naturalne i bazują na aktywacji procesów regeneracyjnych skóry. Dobrze zastymulowana skóra to efekt pięknej, pozbawionej zmarszczek skóry, na lata.