Skip to content
Modelowanie

i odmładzanie ust

O problemie:

Powiększanie i modelowanie ust za pomocą usieciowanego kwasu hialuronowego jest jednym z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej. Chętnie korzystają z niego kobiety w różnym wieku, o różnym kształcie i wielkości ust. Bo warto wiedzieć, że nie jest to zabieg tylko dla osób, które chciałyby mieć pełniejsze usta, ale także tych, które borykają się z asymetrią warg, mało zarysowanym kształtem, a także suchością skóry ust. Również mężczyźni coraz częściej decydują się na zabiegi odmładzające usta. W naszej klinice posiadamy ogromne doświadczenie w pracy nad pięknymi ustami, co jest istotne nie tylko ze względów estetycznych. Nieodpowiednio podany kwas hialuronowy może powodować powstanie nieestetycznych grudek, wrażenie „napompowania” ust, dziwnych obrzęków wokół ust, a za płytko podany preparat może dawać efekt sinych ust. Do wypełniania ust wykorzystujemy tylko certyfikowane produkty z pewnego źródła, ponieważ tylko one tak pracują w ustach, że spełniają oczekiwania nasze i naszych Pacjentów.

Zabiegi:

Kwas hialuronowy używany do modelowania ust jest glikozaminoglikanem, który znajduje się naturalnie w ludzkim organizmie. Już od lat stosowany jest w różnych gałęziach medycyny, np. w ortopedii, reumatologii, okulistyce czy laryngologii. Cząsteczki kwasu hialuronowego cechują się zdolnością do wiązania wody, jedna cząsteczka kwasu może związać nawet 250 cząsteczek wody, to dlatego po zabiegu usta nie tylko są pełniejsze, mają podkreślony kształt, ale są także nawilżone i sprężyste. Aby osiągnąć wymarzony efekt odpowiednio przygotowujemy Pacjenta do zabiegu. Podczas rozmowy konsultacyjnej poznajemy oczekiwania Pacjenta. Sam zabieg przeprowadzamy w komfortowych warunkach. Nasi Pacjenci mają zapewnioną opiekę pozabiegową oraz możliwość kontaktu z nami, jeśli chcą wyjaśnić swoje wątpliwości.

Zabieg modelowania ust wykonany prawidłowo wyraźnie zwiększa atrakcyjność twarzy.
Poinformuj nas, na jakim efekcie Ci zależy, a my wybierzemy odpowiedni preparat i sposób pracy nad ustami.

Efekty:

Czas utrzymywania się efektów zależy od tego, czy zastosowaliśmy delikatnie nawilżający preparat- wtedy Pacjent cieszy się efektem przez około 6 miesięcy, czy też zabieg zakładał konkretne i wyraźne powiększenie ust- wtedy przynajmniej przez rok efekt jest wyraźny, a mamy pacjentki, u których satysfakcjonujące rezultaty cieszą oko i ponad dwa lata. Dużo zależy od organizmu, stopnia jego nawodnienia, a także stylu życia. Nadmierna ekspozycja na słońce, saunę, zbyt duży regularny wysiłek fizyczny, a nawet niektóre suplementy diety mogą przyspieszyć rozkład kwasu hialuronowego. Usta wypełnione kwasem hialuronowym to przede wszystkim efekt pełniejszych, kształtnych warg, redukcja asymetrii i poprawa nawilżenia oraz jędrności.