Skip to content
wyszczuplanie

i modelowanie ciała

Wyzwanie – redukcja obwodów i przywrócenie właściwych proporcji sylwetce.

Najważniejszym zadaniem zabiegów modelujących sylwetkę jest poruszenie uporczywej tkanki tłuszczowej tak, by przyspieszyć jej spalanie.

Bardzo ważnym również elementem zabiegów jest ujędrnienie skóry, żeby na skutek redukcji tkanki tłuszczowej nie nabawiła się wiotkości. Dzięki innowacyjnym technologiom dostępnym w naszym gabinecie, ich połączeniu w terapie modelujące i wyszczuplające ciało, jesteśmy w stanie kompleksowo zadbać o wygląd ciała i kondycję skóry.

Bardzo zwracamy uwagę na to, aby pacjent sumiennie przestrzegał naszych zaleceń pomiędzy sesjami terapii gabinetowej.

Które zabiegi są przez nas najbardziej rekomendowane ?

  • Endermologia to złoty standard zabiegów modelujących, proponujemy naszym Pacjentom oryginalną i najlepszą technologię LPG Alliance. Dzięki licznym badaniom klinicznym znamy oddziaływanie mechanostymulacji LPG na tkankę i wiemy, że pozwala ona zmniejszyć obwód, ujędrnić skórę, zredukować cellulit. Jako że jest to naturalna metoda, nie niesie ryzyka powikłań, nie da się jej przedawkować. Pacjenci chętnie włączają endermologię do swojego prozdrowotnego stylu życia.

  • Karboksyterapia Dual MC2. Dostarczenie do tkanki medycznego dwutlenku węgla przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i jest szczególnie skutecznie przy redukcji cellulitu. Dodatkowo w miejscu zabiegowym poprawia się krążenie, skóra dzięki temu staje się jędrniejsza.

  • Hifu – czyli skoncentrowane ultradźwięki na wiotką skórę. Jest to niechirurgiczny sposób liSingu skóry, bez okresu rekonwalescencji, pomaga pozbyć się miejscowych otłuszczeń. Metoda ta jest skuteczna również w przypadku brzuchów pociążowych, gdzie następuje specyficzne rozłożenie tkanki tłuszczowej i mamy do czynienia z mało elastyczną skórą. Zabieg ten intensywnie stymuluje regenerację włókien kolagenowych i elastyny i wyraźnie napina wiotką skórę.

Proponujemy również naszym Pacjentom skuteczne i bezpieczne preparaty, które wprowadzamy do skóry i tkanki tłuszczowej poprzez iniekcje.

Nasze doświadczenie i innowacyjne technologie pozwalają uzyskiwać wyraźne rezultaty wyszczuplenia brzucha, boczków, bryczesów, ud, ramion i innych istotnych okolic.

Znajomość z Pacjentem rozpoczynamy od konsultacji lekarskiej. Podczas konsultacji może okazać się, że Pacjent wymaga raczej pomocy chirurga bądź endokrynologa. Bardzo ważnym elementem naszej pracy z Pacjentem jest edukacja na temat odpowiedniego stylu życia, diety i odpowiednio dobranego wysiłku fizycznego, które istotnie zwiększają skuteczność zabiegów.