Skip to content
niechirurgiczny

lifting skóry

O problemie:

   Wiotka skóra jest naturalnym objawem starzenia. Jeżeli mamy problem wyraźnego nadmiaru wiotkiej skóry najlepszym rozwiązaniem jest chirurgiczny li?ing powłok skórnych. Ze względu na to, że jest to dosyć radykalne rozwiązanie związane z nieodwracalnymi zmianami, większość pacjentów decyduje się na zabiegi niechirurgiczne. Najczęściej stosowanym rozwiązaniem jest kwas hialuronowy, który w rękach doświadczonego lekarza może zdziałać cuda. Dzięki tym zabiegom, a także nowoczesnym technologiom do bezinwazyjnego ujędrniania skóry, jesteśmy w stanie uzyskać efekt lifitngu bez skalpela

Zabiegi:

   Wszystkie zabiegi liftingujące dobieramy indywidualnie, tworząc kompleksowy, wielowymiarowy i skuteczny program odmładzający. Wypełnienie twarzy w miejscach, w których nastąpił ubytek tkankowy na skutek upływającego czasu, przywraca jej młodość i napięcie. Skupiamy się na wzmocnieniu miejsc na twarzy pełniących rolę elementów konstrukcyjnych. Inne metody liftingu skóry to technologia HIFU. To wysoce skoncentrowane ultradźwięki, które docierają przez skórę aż do powięzi mięśniowej i aktywują procesy zagęszczające i napinające skórę. W ten sposób osiągamy efekt obkurczenia skóry i regeneracji, bez uszkodzenia wierzchniej warstwy i okresu rekonwalescencji. Nie pojawia się on natychmiast, więc otoczenie ma czas do tego, aby przyzwyczaić się do naszego młodszego wizerunku. Proces przebudowy kolagenu trwa od kilku do kilkunastu tygodni, a efekt utrzymuje się nawet kilka lat. Dużą rolę w zabiegach li?ingujących mają biostymulatory tkankowe. W efekcie ich pracy zauważamy rozświetlenie skóry, zagęszczenie, wyraźną poprawę jej kondycji. Zabiegi mogą być stosowane na obszarze twarzy, szyi, dekoltu, również na brzuchu, ramionach, pośladkach, a także udach i w okolicy kolan.

Uzupełnieniem liftingu są zabiegi dbające o dobrą jakość, nawilżenie i napięcie skóry. Nasze doświadczenie w dziedzinie niechirurgicznych liftingów potwierdzają zadowoleni Pacjenci.

Efekty:

   Zabiegi liftingu bez skalpela są bardziej bezpieczną i naturalną alternatywą dla zabiegów chirurgicznych. Chirurgia rządzi się innymi prawami i niekiedy jest nieunikniona. Jednak zanim podejmiemy radykalne środki, jesteśmy w stanie tak opracować skórę, aby przywrócić jej dawne rusztowanie, jędrność, owal i nawilżenie. Często, dla najlepszych efektów zabiegowych, łączymy różne metody. Dzięki temu uzyskujemy spektakularne rezultaty odmłodzenia i liftingu skóry.