Skip to content
Laser

cor2re™

Dlaczego Laser CO2RE™ firmy Syneron Candela jest tak skuteczny ?

Jest to innowacyjny system laserowy wykorzystywany w 10 dziedzinach medycyny , mający ponad 100 wskazań do zastosowania. Zaprojektowany, aby spełnić indywidualne oczekiwania pacjenta w zabiegach.

CO2RE™ jest to ablacyjny laser frakcyjny. Jest to tak wszechstronne urządzenie że możemy nim wykonać :

Powierzchowne zabiegi ablacyjne dające efekty pilingu, jak również głębokie zabiegi ablacyjne remodelujące skórę. Wyróżnia się unikalną technologią oraz skanerem, na którym możemy bardzo precyzyjnie określić, na jakiej głębokości chcemy działać, jaką wartością energii i jaką część tkanki będziemy opracowywać. Podczas jednego przejścia i pracy lasera w danej okolicy skóry możemy działać jednocześnie płytko i głęboko, co dotąd było niedostępne w innych systemach laserowych. 

Laser CO2RE™ działa w 4 trybach:

Light – delikatna, płytka forma złuszczania laserowego w zakresie naskórka. Laserowy piling odświeża cerę i delikatnie stymuluje. Wyrównuje koloryt skóry. Jest doskonałym wstępem do innych zabiegów estetycznych. 

Mid – laser pracuje w obrębie naskórka i skóry właściwej. Zabieg tym trybem wyraźnie wyrównuje koloryt i teksturę skóry, poprawia jej napięcie. Skóra jest rozświetlona i  odmłodzona.

Deep – to tryb głębokiej koagulacji za pomocą lasera. Jest to już zabieg głębokiego frakcyjnego resurfacingu. Ma zastosowanie przy drobnych liniach,  zmarszczkach, bliznach, rozstępach.

Fusion – INNOWACJA –  przy jednym zabiegu łączymy  głębokie i płytkie działania lasera. Wykorzystywany wtedy, gdy wymagana jest intensywna, głęboka przebudowa skóry. Szybki i unikalny skaner steruje jednoczesną emisją impulsów płytkich o niskiej energii i dużej gęstości, a także głębokich w impulsów o dużej energii, ale małej gęstości.

Jak wygląda procedura zabiegowa w gabinecie Dr Ewy?

  • Konsultacja przedzabiegowa 
  • Znieczulenie pacjenta 
  • Procedura zabiegowa polega na dobraniu odpowiednich parametrów technologii w zależności od oczekiwanych efektów
  • Rekonwalescencja jest elementem indywidualnym i omawianym podczas szczegółowej konsultacji