Skip to content
zabiegi

z użyciem laserów

Wskazania do zabiegów technologią elõs™:

 • Przebarwienia
 • Zmiany naczyniowe
 • Poszarzała skóra
 • Niechciane owłosienie
 • Wiotka skóra
 • plamy posłoneczne na dłoniach, szyi, dekolcie, przedramionach 
 • profilaktyka starzenia

Platforma laserowa eMAX została wyprodukowana przez światowej sławy producenta urządzeń do medycyny estetycznej – izraelsko-amerykańską firmę Syneron Candela. Platforma łączy w sobie różne źródła energii i ma zastosowanie w różnych problemach. Wyjątkową skuteczność i bezpieczeństwo zabiegów z wykorzystaniem platformy eMAX zapewnia opatentowana technologia Elõs™. Technologia ta łączy skuteczność działania lasera lub IPL-a z energią i stymulacją fali radiowej. Jednoczesne wykorzystanie energii optycznej z bipolarną radiofrekwencją umożliwia zmniejszenie energii tej pierwszej nawet o 60%, dzięki temu zabiegi są bezpieczniejsze i bardziej komfortowe, a ich skuteczność zostaje zachowana.

Jakie zabiegi wykonujemy z zastosowaniem platformy eMAX:

 • Fotoodmładzanie    zabieg ten skupia się na rozwiązaniu problemów związanych z fotostarzeniem się skóry, czyli przebarwień i zmian o charakterze naczyniowym (pajączki, rumień, poszerzone naczynka). Jednocześnie dochodzi do intensywnej stymulacji produkcji kolagenu i elastyny w głębokich warstwach skóry. Dzięki fotoodmładzaniu skóra uzyskuje jednolity koloryt, blask oraz poprawia się jej napięcie. Do zabiegu wykorzystywana jest technologia światła pulsacyjnego (IPL) i radiofrekwencji bipolarnej (RF)
 • Zamykanie poszerzonych naczynek oraz naczyniaków na twarzy i ciele. Zmiany naczyniowe są usuwane bez naruszenia struktury naskórka. W tym zabiegu stosowana jest technologia lasera diodowego, światła pulsacyjnego (IPL) oraz radiofrekwencji bipolarnej (RF). Umiejętna praca różnymi rodzajami energii pozwala na usuwanie zmian położonych na różnych głębokościach. 
 • Depilacja laserowa pozwala trwale pozbyć się niechcianego owłosienia z obszaru twarzy i ciała. Istotna jest informacja, że dla osiągnięcia satysfakcjonujących efektów wskazana jest seria zabiegów wykonywanych co 6– 8 tygodni. Jest to związane z fizjologicznym cyklem wzrostu włosa. Głowica, którą wykonujemy zabieg, wyposażona jest w system chłodzenia, co sprawia, że zabieg oceniany jest jako komfortowy. Podobnie jak w innych głowicach, gdzie zastosowana jest technologia elõs™, energię lasera diodowego wspiera radiofrekwencja (fala radiowa – RF) co, jak pokazują badania, pozwala znacznie zwiększa skuteczność zabiegów w porównaniu z klasycznymi laserami diodowymi.
 • Lifting skóry ReFirm™ to klasyczny zabieg „lunchowy” – bez okresu rekonwalescencji. Zabieg można wykonywać na obszarze całego ciała, ze szczególnym uwzględnieniem twarzy, szyi, dekoltu i rąk. Może być poprzedzony fotoodmładzaniem, którego efektem będzie wyrównanie kolorytu skóry. Etap liftingu wykonujemy przy użyciu światła podczerwonego (IR) i bipolarnej fali radiowej (RF). Pierwsze efekty widoczne są natychmiast po zabiegu. Jednak właściwy proces syntezy kolagenu rozpoczyna się po 3 tygodniach, a efekty ostateczne po zabiegu widzimy po 3 miesiącach. Przy tej procedurze zalecana jest seria zabiegów wykonywanych co 3 do 6 tygodni.

Jak przygotować się do zabiegu:

    Zabiegi z wykorzystaniem platformy eMAX są bezpieczne, a dzięki technologii elõs™ ryzyko działań niepożądanych po zastosowaniu energii optycznej jest zminimalizowane. Trzeba jednak przygotować się odpowiednio do takiego zabiegu. 

 • Skóra nie może być opalona ani nie może być dotknięta działaniem samoopalacza.  
 • Przed zabiegiem nie stosujemy kwasów ani pilingów chemicznych, które mogłyby naruszyć wierzchnią strukturę skóry. 
 • Każdy zabieg poprzedza konsultacja, która ma na celu wykluczyć ewentualne przeciwwskazania do wykonania zabiegu platformą eMAX, a także omówić spodziewane odczucia i rezultaty po przeprowadzonym zabiegu.