Skip to content
odmładzanie

szyji

O problemie:

   Mawia się, że skóra na szyi zdradza nasz wiek lepiej niż skóra na twarzy. Jeśli nie dbamy o nią odpowiednio, rzeczywiście szybciej staje się pomarszczona, traci elastyczność i przecinają ją liczne bruzdy. Już w okolicy 30 roku życia należy podjąć odpowiednie kroki, aby skutecznie wzmocnić skórę na szyi, która jest bardziej delikatna i cieńsza od tej na twarzy. Mamy tu też dużo skromniejszą podściółkę tłuszczową. Skórę szyi należy chronić przed słońcem, odpowiednio nawilżać i odżywiać, a w ramach możliwości sięgać regularnie po profesjonalne, gabinetowe zabiegi. W naszej klinice proponujemy szereg metod, które dobieramy indywidualnie, celem poprawy kondycji skóry na szyi, cofnięcia już powstałych zmian i spowolnienia procesu starzenia. Piękna, zadbana szyja może stać się Twoją wizytówką. Zrezygnujesz z golfów na rzecz pięknych dekoltów.

Zabiegi:

   Dobór odpowiednich technologii i zabiegów w celu odmłodzenia szyi zależy od wielu czynników. Musimy ocenić nawilżenie i napięcie skóry, ilość tkanki tłuszczowej, stan mięśni. Dzięki temu jesteśmy w stanie stworzyć indywidualny plan zabiegowy po to, aby uzyskać jak najlepsze efekty.

   Jednym z wariantów zabiegowych jest wzbogacenie tkanek szyi kwasem hialuronowym. To zabieg, który ma na celu uzupełnić braki naszego kwasu hialuronowego w skórze, nawilżyć ją, poprawić napięcie i spowolnić proces starzenia. Jest doskonałym zabiegiem prewencyjnym i uzupełnieniem innych procedur odmładzających.

   Młodszy wygląd szyi w sposób naturalny jest w stanie stopniowo przywrócić najsilniejszy stymulator produkcji kolagenu – kwas polimlekowy, kluczowy składnik preparatu Juvelook, gdzie występuje w połączeniu z kwasem hialuronowym.

   W przypadku znacznych wiotkości sprawdza się technologia HIFU, której zakres działania jest najgłębszy, jeśli chodzi o metody niechirurgiczne liNingu tkanek. Zabieg ten nie wymaga okresu rekonwalescencji.

   Naszym ulubionym zabiegiem w okolicy szyi jest również zabieg wykonywany za pomocą energii IPL i fal radiowych plaRormą eMax, którego efektem jest usunięcie ze skóry przebarwień i zmian naczyniowych oraz jednoczesne zagęszczenie skóry.

   Kolejną opcją poprawy kondycji skóry szyi jest terapia tkankami własnymi – osoczem bogatopłytkowym i fibryną, wpływające na gęstość, świetlistość i wzmocnienie struktury skóry. Warianty zabiegowe dopasowujemy indywidualnie w zależności od problemu.

Efekty:

   Dążymy do efektu pięknej szyi, poprawy elastyczności i nawilżenia skóry, a także spowolnienia procesów jej starzenia. Każdy z zaproponowanych zabiegów działa wielotorowo, pobudzając regenerację i zagęszczając strukturę skóry. Pacjent może liczyć na edukację dotyczącą pielęgnacji domowej. Dzięki zabiegom w naszym gabinecie będziesz chętnie odsłaniać szyję, bez obaw, że zdradzi ona Twój wiek.